STEUN MIJ , STEUN MATCHIS EN RED EEN LEVEN

Tjeerd Bakker

Still to go

from €5.000 (44%)

Mijn 25e 4DAAGSE van Nijmegen

Je moet maar een bloedziekte hebben als bijvoorbeeld leukemie en de enige redding is alleen nog een stamceldonor te vinden met een match, die jou de hoop op NIEUW leven kan geven.

Toen mijn schoonmoeder aan leukemie overleed bestond dit redmiddel nog niet. Als eerbetoon aan haar zet ik mij ook dit 9e jaar weer in om nieuwe stamceldonoren te werven en door middel van donaties/sponsoring de benodigde gelden binnen te halen om zodoende het werk van Matchis mogelijk te maken.

Als donor zul je maar net de levensreddende match voor een ander kostbaar leven zijn!

Voor iedere € 35,00 kan er een nieuwe stamceldonor in de database worden ingeschreven waardoor patiënten met een bloedziekte als bijvoorbeeld leukemie een grotere kans krijgen volledig te genezen.

Graag doe ik in dit jubileumjaar opnieuw een beroep op u mij te ondersteunen. Vorig jaar was dankzij jullie de opbrengst € 5.877 goed voor 168 nieuwe stamceldonoren.

Matchis heeft de ANBI-status waardoor uw sponsoring met de aangifte IB kan worden opgevoerd.

Mede namens Matchis alvast hartelijk dank voor uw sponsoring !

NB Als u mij anoniem sponsort graag even een mailtje naar t.bakker54@chello.nl zodat ik u niet onnodig hoef te benaderen.

Raised €250

Raised €500

Raised €1.000

Received first donation

Received 10 donations

Received 25 donations

Received 50 donations

Posted a blog update

Show more
View all
€20 20-03-2023 | 11:55 Succes Tjeerd. M & J
€35 19-03-2023 | 20:57 Hallo Tjeerd, Wij ondersteunen het goede doel waarvoor je al voor de 9e keer loopt, Tjeerd. Succes met de voorbereiding en natuurlijk uiteindelijk met het lopen van de komende 4-daagse. Groet, Gerard en Cynthia
€15 16-03-2023 | 12:43 Succes Tjeerd, ook dit jaar steunen we je van harte.
€10 15-03-2023 | 13:55
€35 14-03-2023 | 16:33 Alvast veel succes en loopplezier!